ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ У РЕАЛИЗАЦИЈИ И ПРАЋЕЊУ ПРВЕ НАУЧНО-СТРУЧНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ

Са великим задовољством Вас обавештавамо да Академија струковних студија Јужна Србија, Одсек – Висока школа за васпитаче Бујановац организује прву научно-стручну конференцију националног карактера под називом „Улога васпитача, употреба дигиталних технологија и развијање пројектног приступа у контексту примене нових основа програма, која ће бити одржана 22. септембра 2023. године. Конференција ће бити акредитована у Заводу за унапређивање образовања и васпитања.

Надамо се да ћете се радо одазвати позиву за учешће с обзиром на тематски значај конференције, а у циљу јачања професионалних компетенција запослених за примену програмске концeпције „Године узлета“ у предшколским установама.

Молимо Вас да пријаве за учешће искључиво шаљете на e-mail адресу конференције: naucniskup@vsov-gbr.edu.rs

Важни датуми:

Унапред се захваљујемо Вашем доприносу квалитету конференције!

С поштовањем,

Програмски и Организациони одбор