УПИС У ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ Потребна документација за упис: 1. Диплома о завршном испиту, 2. Сведочанства свих разреда завршене средње школе, 3. Извод из матичне књиге рођених или венчаних, 4. Лекарско уверење и уверење од логопеда,

опширније...

УПИС СТУДЕНАТА У ШКОЛСКУ 2021/22 ГОДИНУ.

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА

КОНКУРС

Пријава

Обавештавамо Вас да се за упис у прву годину студија на Одсек студија за васпитаче Бујановац можете пријавити и путем мејла. Потребно је да попуните Пријаву која се налази на сајту и заједно са скенираном или фотографисаном документацијом, пошаљете на мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Оригинале је потребно донети на дан полагања пријемног испита, 02. јула 2021. год.

Академија струковних студија Јужна Србија
Одсек студија за васпитаче Бујановац