ЛИКОВНА КОЛОНИЈА ВИСОКЕ ШКОЛЕ ЗА ВАСПИТАЧЕ СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ГЊИЛАНЕ-БУЈАНОВАЦ 2019.

Висока школа за васпитаче струковних студија из Гњилана, са седиштем у Бујановцу је, у сарадњи са ТО Сурдулице, организовала и реализовала четврту међународну ликовну колонију, која се, у периоду од 03.-09. јуна 2019. године, одржала на Власини. Учешће у раду колоније узело је осам ликовних ствараоца из Србије и Црне Горе. У току рада колоније студенти Високе школе за васпитаче су имали прилику да обиђу ликовне уметнике и да дан проведу са њима. Затварање ликовне колоније пропраћено је изложбом слика учесника колоније и дечјих радова насталих на ликовној радионици.

Висока школа за васпитаче струковних студија из Гњилана са привременим седиштем у Бујановцу